Do następnego meczu pozostało

Łączy nas Piłka: Ofensywny znak jakości Chojniczanki

Chojniczanka to najskuteczniejszy zespół szczebla centralnego w Polsce. Zespół Tomasza Kafarskiego strzela średnio trzy gole na mecz, czym potwierdza, że jest faworytem do awansu" – czytamy dzisiaj w oficjalnym serwisie Polskiego Związku Piłki Nożnej – Łączy Nas Piłka – w artykule Piotra Wiśniewskiego "Ofensywny znak jakości Chojniczanki".

 

[…] Drużyna z północy Polski zdobyła już piętnaście bramek. Nie ma od niej skuteczniejszej ekipy w ekstraklasie i Fortuna 1. Lidze. – Do tematu podchodzimy bardzo spokojnie, przy czym doceniamy to, co nam wychodzi w meczach. Taka średnia to nie jest przypadek, skoro co chwilę strzelamy gole, to ma to przełożenie na liczby. Zamierzamy to teraz pielęgnować. Nie ukrywam, że sportowa złość po poprzednim sezonie była w nas ogromna. Szybko o tym zapomnieliśmy i zaczęliśmy… koncentrować się na najbliższym spotkaniu, by z każdego wycisnąć jak najwięcej w drodze po cel. Na razie jest nieźle – utrzymuje Kafarski.[…]

CAŁY TEKST TUTAJ

Proudly made by