Do następnego meczu pozostało

Łączy Nas Piłka: Paweł Sokół – młodzieńcza siła w bramce Chojniczanki

W serwisie Łączy nas Piłka opublikowany został artykuł poświęcony naszemu bramkarzowi – Pawłowi Sokołowi. 

Chojniczanka ma prawie najlepszą defensywę w eWinner 2. lidze. To, że zespół Adama Noconia stracił mniej niż 20 bramek, jest zasługą dobrze zorganizowanej gry chojniczan, jak również bardzo dobrze spisującego się w bramce młodzieżowca Pawła Sokoła.

Sokół nie tylko kieruje czołową defensywą ligi (chojniczanie stracili 19 bramek, rzadziej piłkę z bramki wyciągali tylko bramkarze Górnika Polkowice oraz Skry Częstochowa – po 18 razy), ale też ma drugi wynik w stawce, jeśli chodzi o mecze bez wpuszczonego gola. „Czystych kont” zachował jedenaście. Liderowi – Mikołajowi Biegańskiemu ze Skry – udało się to w dwunastu starciach. – To mocny punkt naszego zespołu. Początek miał nierówny, obecnie prezentuje się dużo lepiej – zaznacza w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener Adam Nocoń.

CAŁY TEKST TUTAJ

Łączy nas Piłka / Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by