Do następnego meczu pozostało

Legia Warszawa dołącza do grona sparingpartnerów Chojniczanki

Nastąpiła zmiana w planie przygotowań do sezonu 2022/23. Do grona sparingpartnerów Chojniczanki dołącza Legia Warszawa.

 

Zmiana obejmuje sparing z Chrobrym Głogów, który ze względu na udział w barażach o Ekstraklasę rozpocznie później swoje przygotowania do sezonu. Zamiast meczu z Chrobrym, zagramy z Legią Warszawa. Termin spotkania to niedziela 19 czerwca o godzinie 17:00 w Legia Training Center w Książenicach koło Warszawy.

Chojniczanka w trakcie przygotowań do nowego sezonu zagra z pięcioma zespołami z PKO Ekstraklasy. Oprócz Legii, będzie to Jagiellonia Białystok, Raków Częstochowa, Warta Poznań i Wisła Płock. Chluba Grodu Tura zmierzy się także z jedną drużyną z Fortuna 1 Ligi – Arką Gdynia i eWinner 2 Ligi – KKS-em Kalisz.
 
Proudly made by