Liga wojewódzka chłopców w piłce ręcznej

Emocje, zacięta rywalizacja, piękne bramki i fantastyczne interwencje bramkarskie. Wszystko to mieli okazję obserwować i oklaskiwać wczoraj kibice, którzy licznie zgromadzili się na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wagnera w Chojnicach.

Sekcja piłki ręcznej Chojniczanki po raz pierwszy była gospodarzem turnieju w ramach Ligi Wojewódzkiej Chłopców. Oprócz podopiecznych trenera Artura Jastera, w niedzielne popołudnie na chojnickim parkiecie stawiły się dwie drużyny z Gdańska – Wybrzeże Gdańsk oraz UKS Szczypiorniak Gdańsk.
„Żółto-biało-czerwoni” w obu meczach pokazali bardzo ambitną i waleczną postawę oraz zostawili na parkiecie ogrom sił i starań. Zebrali też bardzo cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Brawo Drużyna!

Sekcja piłki ręcznej zaprasza dziewczęta i chłopców z roczników 2011-2015 na treningi!
Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera.
Treningi 2-3 razy w tygodniu w zależności od kategorii wiekowej.
Ubezpieczenie NNW wszystkich zawodników.
Zajęcia dobrane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka.
Rywalizacja w ramach rozgrywek lig wojewódzkich.
Współpraca z psychologiem sportu.
Opieka fizjoterapeutki dedykowanej dla Akademii⚕

Dołącz do 𝑪𝒉𝒍𝒖𝒃𝒚 𝑮𝒓𝒐𝒅𝒖 𝑻𝒖𝒓𝒂! 🟡⚪🔴