ŁKS Łódź – Chojniczanka 2:1 (1:0)

Nie udało się sprawić niespodzianki na terenie lidera. Chojniczanka przegrała z ŁKS-em 1:2. Wynik otworzył w 28 minucie Bartosz Szeliga. Prowadzenie gospodarzy podwyższył Kamil Dankowski w 77 minucie. Honorowego gola dla Chojniczanki zdobył Szymon Skrzypczak z rzutu karnego w 90 minucie.

25. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: ŁKS ŁÓDŹ – CHOJNICZANKA 2:1 (1:0)
1:0 – Bartosz Szeliga (28′)
2:0 – Kamil Dankowski (77′)
2:1 – Szymon Skrzypczak (90′ – z rzutu karnego)

ŁKS: 1. Aleksander Bobek – 8. Kamil Dankowski, 4. Nacho Monsalve, 88. Adam Marciniak, 11. Milan Spremo (65, 3. Artemijus Tutyškinas) – 20. Pirulo (90, 5. Maciej Dąbrowski), 6. Władysław Ochronczuk, 14. Michał Mokrzycki, 19. Michał Trąbka (65, 23. Maciej Śliwa), 26. Bartosz Szeliga (90, 18. Kelechukwu Ibe-Torti) – 37. Piotr Janczukowicz (76, 21. Stipe Jurić).

CHOJNICZANKA: 96. Mateusz Kuchta – 14. David Niepsuj, 3. Marcin Grolik, 38. Glib Bukhal, 28. Michał Mikołajczyk (83, 8. Sam van Huffel) – 20. Szymon Stróżyński (83, 26. Czesław Raburski), 6. Szymon Drewniak, 4. Paweł Czajkowski, 17. Tomasz Mikołajczak (66, 11. Kamil Mazek), 7. Adam Ryczkowski (66, 10. Michał Jakóbowski) – 9. Patryk Tuszyński (83, 30. Szymon Skrzypczak).

żółte kartki: Ochronczuk, Tutyškinas – Jakóbowski, Bukhal, Mikołajczyk.

sędziował: Piotr Urban (Warszawa).