Do następnego meczu pozostało

[LM U-19]: Chojniczanka – KKS Kalisz 3:3 (1:0)

Drużyna Juniora A1 Chojniczanki zdobyła pierwszy punkt w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej U-19. Podopieczni trenera Macieja Kuczkowskiego zremisowali z KKS-em Kalisz 3:3 w trzeciej serii gier.

Sam mecz pod względem czysto piłkarskim to na pewno nie było najpiękniejsze widowisko, ale już sam przebieg to jeden wielki rollercoaster. Prowadziliśmy już 2:0, by następnie w drugiej połowie, po dużych błędach naszego zespołu w grze defensywnej stracić trzy gole. Szczęście się do nas uśmiechnęło w 91 minucie meczu, kiedy to po zagraniu ręką przeciwnika wykorzystaliśmy rzut karny. Przed nami wiele rzeczy do poprawy. W szczególności musimy być lepsi w płynniejszym budowaniu gry i w grze defensywnej. Szanujemy ten punkt, bo w lidze w której gramy rywalizacja stoi na nieporównywalnie wyższym poziomie niż w lidze wojewódzkiej. Dziękuje zespołowi za walkę i determinację w tym meczu – komentował po spotkaniu trener Maciej Kuczkowski.

3. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GRUPA B: CHOJNICZANKA – KKS KALISZ 3:3 (1:0)
1:0 – Fabian Gawroński (17′)
2:0 – Igor Galiński (54′)
2:1 – Szymon Widziak (65′)
2:2 – Michał Ozdowski (70′)
2:3 – Oskar Twardowski (76′)
3:3 – Karol Kowalik (91′ – z rzutu karnego)

Chojniczanka: Hubert Borowa – Szymon Kornatowski, Kamil Janke, Filip Lemańczyk, Karol Kowalik, Igor Galiński (77′ Jan Zabrocki), Paweł Szapiel (46′ Adam Wróblewski), Maksymilian Nita (85′ Radek Dawid), Adrian Remus (71′ Hubert Pawłowski), Filip Pawlak (71′ Franciszek Pokrzywka), Fabian Gawroński (77′ Nikodem Sikora)

Proudly made by