Do następnego meczu pozostało

[LM U-19] Chojniczanka – Warta Poznań 1:3

W środę, drużyna Juniora A1 rozegrała mecz 6. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19. Chojniczanka przegrała z liderem grupy B – Wartą Poznań 1:3.

Duża determinacja w naszym zespole. W pierwszej połowie najczęściej byliśmy zmuszeni przez przeciwnika do gry w obronie niskiej, gdzie mielimy tylko kilka momentów, w których mogliśmy zagrozić Warcie. Niestety, nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce. Druga połowa na pewno ciekawsza. Wiele się działo pod obiema bramkami. Szkoda naszej sytuacji 1×1 z bramkarzem, gdzie mogliśmy strzelić pierwszego gola. Ostatecznie to Warta Poznań wygrała zasłużenie – komentuje trener Maciej Kuczkowski.

6. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GR. B: CHOJNICZANKA – WARTA POZNAŃ 1:3
Jędrzej Osowski – Miłosz Wodecki, Filip Jakubowski, Mikołaj Stangel

CHOJNICZANKA: Sobolewski – Kornatowski, Osowski, Pawłowski (Remus) – Zimnicki, Lemańczyk, Gawroński (Sikora), Nita (Zabrocki), Żywicki, Wróblewski (Pokrzywka), Galiński (Kowalik)

Proudly made by