Do następnego meczu pozostało

[LM U-19] Chojniczanka – Żaki Szczecin 0:2 (0:0)

Zespół Juniora A1 stracił punkty z ostatnim zespołem grupy B. Chojniczanka przegrała w niedzielę z Żakami Szczecin 0:2.

Duża złość panowała w zespole po tym meczu. Co z tego, że posiadaliśmy piłkę, jak to przeciwnik strzela nam dwa gole. Musimy być konkretni w swoich działaniach i wykorzystywać nasze okazje, których w drugiej połowie mieliśmy kilka. Nasza skuteczność jednak była zbyt słaba. Przed nami teraz mecze z czołowymi zespołami z naszej ligi, już w środę przyjeżdża do nas lider i faworyt do awansu – Warta Poznań, który w miniony weekend wygrał swój mecz 12:0, co na pewno robi duże wrażenie. Chcemy zawiesić wysoko poprzeczkę przeciwnikom i pokusić się o niespodziankę – komentuje trener drużyny, Maciej Kuczkowski.

5. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GRUPA B: CHOJNICZANKA – ŻAKI SZCZECIN 0:2 (0:0)
0:1 – Hubert Mełech (60′)
0:2 – Kamil Wawrowski (90’+3)

CHOJNICZANKA: Wiktor Kowalski – Szymon Kornatowski, Adam Wróblewski, Filip Lemańczyk, Hubert Pawłowski, Maksymilian Nita (70′ Franciszek Pokrzywka), Paweł Szapiel (35′ Igor Galiński), Adrian Remus (70′ Miłosz Wojciechowski), Jakub Żywicki, Fabian Gawroński, Jan Zabrocki (55′ Radek Dawid)

Proudly made by