Do następnego meczu pozostało

[LM U-19] Gedania Gdańsk – Chojniczanka 2:0 (0:0)

W środę rozegrano zaległy mecz 2. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19 pomiędzy Chojniczanką a Gedanią Gdańsk. Nasz zespół Juniora A1 przegrał to starcie 0:2.

To był słaby mecz w wykonaniu naszego zespołu. Dodatkowo od 30 minuty graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla naszego zawodnika. Notabene podziałało to na nasz zespół mobilizująco i od tego momentu graliśmy odważniej i z większym zaangażowaniem. Ostatecznie to zespół z Gdańska zasłużenie zgarnął trzy punkty. Gratulujemy. My w niedzielę zrobimy wszystko, żeby nasza gra wyglądała dużo lepiej i będziemy walczyć o zwycięstwo z zespołem ze Szczecina – komentował trener Maciej Kuczkowski.

ZALEGŁY MECZ 2. KOLEJKI LIGI MAKROREGIONALNEJ U-19 GRUPA B: GEDANIA GDAŃSK – CHOJNICZANKA 2:0 (0:0)
1:0 – Bartłomiej Burkhardt (70′)
2:0 – Bartłomiej Burkhardt (95′)

CHOJNICZANKA: Wiktor Kowalski – Szymon Kornatowski, Kamil Janke, Karol Kowalik, Igor Galiński (61′ Jan Zabrocki), Hubert Pawłowski (46′ Filip Lemańczyk), Franciszek Pokrzywka (46′ Paweł Szapiel), Maksymilian Nita (75′ Radek Dawid), Fabian Gawroński, Adam Wróblewski (75′ Adrian Remus), Jakub Żywicki

Chojniczanka zajmuje 6 miejsce w tabeli grupy B.

Proudly made by