[LM U19]: Chemik Bydgoszcz – Chojniczanka 1:2 (0:1)

Premierowe zwycięstwo w bieżącym sezonie rozgrywek Ligi Makroregionalnej U-19 odniósł zespół Juniora A1 Chojniczanki. Podopieczni trenera Macieja Kuczkowskiego pokonali Chemika Bydgoszcz 2:1 po dwóch trafieniach Fabiana Gawrońskiego.

Cieszymy się z 3 punktów. Uważam, że nasz zespół zasłużył na zwycięstwo w tym meczu. Dobra pierwsza połowa, gdzie kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe i mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki. Czułem, że kwestią czasu jest strzelenie przez nas drugiego gola. Niestety, druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie. Chemik strzelił bramkę już w pierwszej minucie po przerwie co skutkowało dużą nerwowością naszego zespołu i lepsza grą przeciwników. Od tego momentu mecz był chaotyczny. Duża liczba fauli z obu stron i brak płynności gry. Na szczęście, po składnej akcji strzeliliśmy zwycięskiego gola, notabene bardzo ładnej urody – po uderzeniu z pierwszej piłki z woleja. Tak udało się dowieźć zwycięstwo do końca. Dziękuję zespołowi za walkę w tym meczu – komentował trener Maciej Kuczkowski.

4. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GR. B: CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – CHOJNICZANKA 1:2 (0:1)
0:1 – Fabian Gawroński (32′)
1:1 – Mateusz Gogoliński (47′)
1:2 – Fabian Gawroński (66′)