Do następnego meczu pozostało

Logo Tape zwiększa wsparcie dla Chojniczanki

Logo Tape jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości opakowań w technologii samoprzylepnej, taśm specjalistycznych oraz niszowych rozwiązań dla praktycznie każdej z dziedzin gospodarki od przemysłu spożywczego po sektor Automotive.

Z pasją dostarczają swoim partnerom wyjątkowe i indywidualne rozwiązania, które poprawiają codzienne funkcjonowanie.

Jako wieloletni partner Tesa Logo tape jest jedyną firmą na świecie, która może drukować wysokiej jakości indywidualne taśmy samoprzylepne tesa®. Współpracuje z największymi koncernami w Europie i na świecie, dostarczając im z powodzeniem np:

-uchwyty do zgrzewek,

– taśma termoformowalna,

– przyjazne dla środowiska taśmy papierowe z wodną aktywacją tzw. „water activated tape”

Zapraszamy do współpracy z naszym Partnerem!

ul. Bydgoska 18, 89-620 Pawłówko

Tel. 052 33 55918

e-mail: info@logotape.pl

www.logotape.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by