Łukasz Karski sędzią meczu z Radunią Stężyca

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 21. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Radunia Stężyca – Chojniczanka będzie Łukasz Karski ze Słupska.

Na linii pomagać mu będą Jakub Winkler i Artur Zakrzewski. Funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Dominik Sulikowski.

Łukasz Karski prowadził trzy spotkania Chojniczanki. Wszystkie rozegrane zostały w poprzednim sezonie. Były to mecze z Olimpią Elbląg (0:0), Błękitnymi Stargard (2:0) i Sokołem Ostróda (2:0).

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 21. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI:

26 lutego (sobota):
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków, godz. 12:30, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Hutnik Kraków – Motor Lublin, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Sokół Ostróda – Wigry Suwałki, godz. 13:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg, godz. 14:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

27 lutego (niedziela):
Radunia Stężyca – Chojniczanka, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz, godz. 16:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Wisła Puławy – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 17:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Ruch Chorzów – Lech II Poznań, godz. 17:15, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).