Łukasz Ostrowski arbitrem głównym meczu z Lechem II Poznań

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 19. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Lech II Poznań – Chojniczanka będzie Łukasz Ostrowski ze Szczecina.

Asystentami sędziego będą Marcin Sadowski i Artur Zakrzewski. Funkcję sędziego technicznego będzie pełnić Katarzyna Lisiecka-Sęk.

Łukasz Ostrowski poprowadził trzy mecze Chojniczanki. Bilans Chluby Grodu Tura w tych meczach to 1 zwycięstwo i 3 remisy. Ostatni mecz to starcie ze Skrą Częstochowa z bieżącego sezonu, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 19. KOLEJKI 2 LIGI

24 listopada (piątek):

Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg, godz. 19:45, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

25 listopada (sobota):

Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice, godz. 12:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca, godz. 12:30, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa, godz. 13:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, godz. 13:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
KKS Kalisz – Zagłębie II Lubin, godz. 16:00, sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).
Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).

26 listopada (niedziela):

ŁKS II Łódź – Wisła Puławy, godz. 17:30, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań).

27 listopada (poniedziałek):

Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce, godz. 16:15, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).