Łukasz Ostrowski arbitrem głównym meczu z Wisłą Puławy

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 22. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Wisła Puławy będzie Łukasz Ostrowski ze Szczecina.

Na linii pomagać mu będą Mariusz Borkowski i Maciej Cebulski. Funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Maciej Pelka.

Łukasz Ostrowski poprowadził dwa mecze Chojniczanki. Wszystkie rozegrane zostały w poprzednim sezonie. Były to mecze rundy wiosennej z Olimpią Elbląg (0:0) i Wigrami Suwałki (1:1).

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 22. KOLEJKI:

5 marca (sobota):
Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów, godz. 12:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław, godz. 13:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Znicz Pruszków, godz. 14:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Motor Lublin – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Chojniczanka – Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda, godz. 18:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).

6 marca (niedziela):
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca, godz. 12:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów, godz. 17:30, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).