Łukasz Ostrowski arbitrem głównym meczu ze Skrą Częstochowa

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 8. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Skra Częstochowa będzie Łukasz Ostrowski ze Szczecina.

Asystentami przy linii będą Piotr Szubielski i Maciej Cebulski. Arbitrem technicznym został Paweł Maćkowiak.

Łukasz Ostrowski poprowadził trzy mecze Chojniczanki. Bilans Chluby Grodu Tura w tych meczach to 1 zwycięstwo i 2 remisy. Ostatni mecz to starcie z Wisłą Puławy z sezonu 2021/22 zakończone wygraną 3:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 8. KOLEJKI 2 LIGI

8 września (piątek):

GKS Jastrzębie – Lech II Poznań, godz. 17:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).
Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa, godz. 19:30, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).

9 września (sobota):

Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz, godz. 15:45, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

10 września (niedziela):

ŁKS II Łódź – Sandecja Nowy Sącz, godz. 14:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków, godz. 16:15, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).

11 września (poniedziałek):

Stomil Olsztyn – KKS Kalisz, godz. 18:30, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Wisła Puławy – Polonia Bytom, godz. 20:30, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).