Do następnego meczu pozostało

Maciej Kona gościem ?Sportowego Weekendu? w Weekend FM

Środkowy pomocnik Chojniczanki, Maciej Kona był gościem najnowszego wydania audycji „Sportowy Weekend” na falach radia Weekend FM.

Maciej Kona z Chojniczanki udzielił Jakubowi Piekutowi swojego pierwszego wywiadu radiowego w życiu. Mówił w nim nie tylko o sprawach bieżących (jak mecz z Motorem Lublin czy nadchodzące derby z Bytovią), ale też np. o okolicznościach transferu do Chojniczanki, który doszedł do skutku… za trzecim razem. Jak zacięta jest rywalizacja o miejsce w środku pomocy Chojniczanki? Co Maciej Kona zmienił w swojej grze, żeby strzelać więcej bramek? O jakich kwestiach związanych z grą Chojniczanki dyskutuje w rozmowach z tatą?

ODSŁUCHAJ ROZMOWY TUTAJ

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA / weekendfm.pl

Proudly made by