Maciej Pelka arbitrem głównym meczu z Kotwicą Kołobrzeg

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 4. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Kotwica Kołobrzeg będzie Maciej Pelka z Poznania.

Asystentami na linii będą Maciej Cebulski i Marek Bielanin. Natomiast funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Piotr Idzik.

Maciej Pelka prowadził trzy mecze Chojniczanki. Bilans naszego zespołu w tych spotkaniach to 2 zwycięstwa i 1 remis. Ostatnie z tych starć odbyło się w rundzie wiosennej sezonu 2021/22. Nasz zespół zremisował wtedy z Ruchem Chorzów.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 4. KOLEJKI

11 sierpnia (piątek):

Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

12 sierpnia (sobota):

Zagłębie II Lubin – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Pogoń Siedlce – KKS Kalisz, godz. 17:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Chojniczanka Chojnice – Kotwica Kołobrzeg, godz. 18:30, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).

13 sierpnia (niedziela):

ŁKS II Łódź – Stal Stalowa Wola, godz. 12:00, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań).
Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań, godz. 17:00, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).
Radunia Stężyca – Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
GKS Jastrzębie – Hutnik Kraków, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).