Maciej Pelka arbitrem głównym meczu z Ruchem Chorzów

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Ruch Chorzów będzie Maciej Pelka z Poznania

Asystentami arbitra będą Maciej Cebulski i Mariusz Borkowski. Jako arbiter techniczny wyznaczony został Szymon Lizak.

Maciej Pelka prowadził dwa mecze Chojniczanki i wszystkie kończyły się wygranymi Chluby Grodu Tura. Był to wygrany 2:1 mecz ze Stalą Rzeszów z ubiegłego sezonu oraz wygrany 4:0 mecz z Sokołem Ostróda z rundy jesiennej bieżących rozgrywek.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 24. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

19 marca (sobota):

Sokół Ostróda – Radunia Stężyca, godz. 14:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Wigry Suwałki – Wisła Puławy, godz. 14:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków, godz. 15:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Śląsk II Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków, godz. 15:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów, godz. 19:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).

20 marca (niedziela):

Lech II Poznań – Pogoń Siedlce, godz. 13:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).

21 marca (poniedziałek):

Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów, godz. 18:15, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).