Maciej Pelka arbitrem meczu Chojniczanka – Sokół Ostróda

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 2. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Sokół Ostróda będzie Maciej Pelka z Poznania.

Asystentami arbitra będą Maciej Śliwiński i Mariusz Borkowski. Jako arbiter techniczny wyznaczony został Mariusz Korpalski.

Maciej Pelka prowadził jeden mecz Chojniczanki. Było to spotkanie 14. kolejki ubiegłego sezonu przeciwko Stali Rzeszów. Żółto-biało-czerwoni wygrali wtedy 2:1. Jedna bramka dla Chojniczanki i jedyne trafienie dla Stali padło po rzutach karnych.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 2. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

7 sierpnia (sobota):

Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca, godz. 15:00, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Lech II Poznań – Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Rzeszów, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki, godz. 18:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków, godz. 19:45, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

8 sierpnia (niedziela):

Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda, godz. 19:30, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Motor Lublin – Ruch Chorzów, godz. 20:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).