Do następnego meczu pozostało

Maciej Zagraba zawodnikiem Chojniczanki

20-letni Maciej Zagraba został nowym piłkarzem Chojniczanki. Młody zawodnik związał się z naszym klubem dwuletnią umową, która wchodzi w życie od 1 lipca.

Maciej Zagraba urodził się 6 stycznia 2003 roku w Pucku. Jest wychowankiem Lechii Gdańsk w której to przechodził przez wszystkie szczeble klubowej akademii. Był kapitanem drużyny grającej w Centralnej Lidze Juniorów. Grał także w czwartoligowych rezerwach Lechii oraz uczestniczył w treningach, sparingach oraz obozach pierwszej drużyny „Biało-Zielonych”. Na swoim koncie ma również powołania na konsultacje reprezentacji Polski U-15 i U-16.

Nowy gracz Chojniczanki to lewy obrońca, ale może grać również jako lewy pomocnik lub wahadłowy. Charakteryzując jest graczem, który dobrze odnajduje się w grze na małej przestrzeni, dysponuje dobrym dośrodkowaniem oraz szuka dryblingów. Przez ostatnie tygodnie trenował z drugim zespołem Chojniczanki.

Maciej, witamy w Chojniczance!

Proudly made by