Maksymilian Tkocz zawodnikiem Chojniczanki

22-letni Maksymilian Tkocz podpisał dwuletni kontrakt z Chlubą Grodu Tura i od sezonu 2024/2025 będzie reprezentować Żółto-Biało-Czerwone barwy.

Ostatni sezon obrońca spędził w drugoligowej Wiśle Puławy, gdzie rozegrał 14 meczów i strzelił jedną bramkę. W latach 2021-2024 reprezentował barwy pierwszoligowej Odry Opole.

Cieszę się bardzo, że dołączyłem do Chojniczanki. Naszym celem jest zwyciężanie w każdym meczu i chcemy patrzeć w dół tabeli, a nie w górę. Jesteśmy ambitnym i głodnym gry zespołem i już nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu” – Maksymilian Tkocz.

Przygodę z piłką nożną rozpoczynał z RKP Rybnik, a następnie grał w zespołach juniorskich dla Górnika Zabrze, Legii Warszawa oraz Lecha i Lecha II Poznań. Maksymilian Tkocz był także reprezentantem Polski U16 i U20.

Przyglądaliśmy się środkowym obrońcom i doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy większej rywalizacji na tej pozycji. Maksymilian to były reprezentant Polski w kategoriach młodzieżowych, więc walka o miejsce w wyjściowym składzie będzie naprawdę spora” -Damian Wróbel, Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Maksymilianie, witamy w Chlubie Grodu Tura

NowaTURa 2.0