Do następnego meczu pozostało

Marcel Stefaniak zawodnikiem Chojniczanki

24-letni obrońca Marcel Stefaniak podpisał kontrakt z Chlubą Grodu Tura z opcją przedłużenia o rok i będzie reprezentować barwy Chojniczanki z nadchodzącym sezonie 2024/2025 Betclic 2 Ligi.

Karierę piłkarską zaczynał w młodzieżowych zespołach Lechii Gdańsk. Był zawodnikiem takich klubów jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Bałtyk Gdynia, GKS Tychy, a ostatnio grał w Olimpii Elbląg. Marcel Stefaniak ma za sobą również występy w młodzieżowych kadrach reprezentacji Polski. 

Na swoim koncie ma sześć występów w Fortuna 1 Lidze, 35 występów w 3 Lidze oraz 56 występów w 2 Lidze. W sumie strzelił 2 bramki i zaliczył 16 asyst.

Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do zespołu z Chojnic. Klub bardzo zabiegał o to, abym mógł występować w zespole już od nadchodzącego sezonu. Wszyscy wokół mają ambitne cele – tak jak i ja. Bardzo się cieszę, że już od pierwszej kolejki sezonu 2 Ligi będziemy mogli razem walczyć o te cele” – Marcel Stefaniak.

Dyrektor Sportowy naszego Klubu nie ma wątpliwości, że Marcel Stefaniak szybko odnajdzie się w Chlubie Grodu Tura.

Marcel pomimo wciąż młodego wieku dobrze zna smak rywalizacji nie tylko na poziomie 2 Ligi.  To zawodnik, który w poprzednim sezonie wyróżniał się w lidze i na swojej pozycji był jednym z mocniejszych punktów. Jestem przekonany, że szybko znajdzie wspólny język z drużyną i jego gra da nam sporo radości” – Damian Wróbel, Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Marcel, witamy w Chojniczance!

Nowa TURa 2.0

Proudly made by