Marcin Grolik i Michał Mikołajczyk w jedenastkach kolejki

Dwóch zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz z Wisłą Puławy. W najlepszych jedenastkach 22. kolejki znaleźli się Marcin Grolik i Michał Mikołajczyk. Gratulujemy!

Grolik i Mikołajczyk trafili do jedenastki tygodnika "Piłka Nożna". Dla Marcina Grolika to trzecia nominacja w bieżącym sezonie, a dla Michała Mikołajczyka już piąta.
Jedenastka "Piłki Nożnej": P. Misztal (Znicz) – Gerstenstein (Śląsk II), Baran (Znicz), Grolik (Chojniczanka), Mikołajczyk (Chojniczanka), Danielewicz (Stal) – Mokrzycki (Ruch), Borecki (KKS), Swędrowski (Motor), Skórecki (Sokół), Bergier (Śląsk II).

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
5 – Michał Mikołajczyk
3 – Marcin Grolik, Artur Pląskowski
2 – Kamil Mazek, Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak, Łukasz Wolsztyński
1 – Damian Byrtek, Sam van Huffel, Maciej Kona

Natomiast w jedenastce kolejki platformy Sportize, która transmituje wszystkie mecze eWinner 2 Ligi, znalazł się Marcin Grolik.