Do następnego meczu pozostało

Marcin Grolik i Patryk Tuszyński w jedenastce kolejki

Dwóch zawodników Chojniczanki trafiło do najlepszej jedenastki 8. kolejki Fortuna 1 Ligi wg tygodnika „Piłka Nożna”. W zestawieniu znalazło się miejsce dla Marcina Grolika i Patryka Tuszyńskiego. Gratulujemy!

Tak argumentowano wybór naszych graczy:
Grolik (Chojniczanka) – z tyłu na zero, z przodu asysta. Ofensywa ŁKS nie miała z nim łatwego życia.
Tuszyński (Chojniczanka) – po to przychodził do Chojnic, aby strzelać tak ważne bramki jak w meczu z ŁKS.

Jedenastka 8. kolejki: Bursztyn (Skra) – Krykun (Górnik), Grolik (Chojniczanka), Głowacki (Stal), Gąska (Górnik), Swędrowski (Ruch), Machaj (Chrobry), Olejarka (Stal), Michalik (Stal), Tuszyński (Chojniczanka), Haydary (Arka)

Zawodnicy Chojniczanki w najlepszej jedenastce w sezonie 2022/23:
1 – Marcin Grolik, Tomasz Mikołajczak, Patryk Tuszyński

Proudly made by