Do następnego meczu pozostało

Marcin Grolik przedłużył kontrakt z Chojniczanką

Marcin Grolik przedłużył kontrakt z Chojniczanką. Wygasająca umowa kapitana Chluby Grodu Tura została przedłużona do 30 czerwca 2023 roku.

 

33-letni środkowy obrońca jest związany z Chojniczanką od sierpnia 2020 roku. Bardzo szybko stał się jedną z ważniejszych postaci żółto-biało-czerwonych. W ciągu tych dwóch ostatnich sezonów zagrał w 69 meczach i strzelił 4 gole. Dla urodzonego w Rybniku zawodnika, gra na zapleczu Ekstraklasy to nie jest nowosć. W przeszłości grał na tym poziomie w ROW-ie Rybnik, GKS-ie Bełchatów czy Olimpii Grudziądz. Łącznie na pierwszoligowych boiskach zagrał w 57 spotkaniach.

Marcin miał bardzo duży udział w awansie do 1 ligi, zarówno na boisku jak i poza nim, i to są argumenty koronne, które towarzyszyły podjęciu decyzji o przedłużeniu naszej współpracy. Przebudowę zespołu chcemy opierać na szkielecie, który już powstał i osiągnął sukces, w związku z czym decyzja o przedłużeniu współpracy z naszym kapitanem mogła być tylko jedna – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Marcin, życzymy powodzenia i liczymy na kolejne udane występy w żółto-biało-czerwonych barwach!

Proudly made by