Marcin Kochanek arbitrem głównym meczu z Lechem II

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 30. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Lech II Poznań będzie Marcin Kochanek z Opola.

Asystentami sędziego będą Maciej Kosarzecki i Wiktor Wątroba. Na arbitra technicznego meczu wyznaczony został Mateusz Bieszke.

Marcin Kochanek prowadził jeden mecz Chojniczanki. W poprzednim sezonie był rozjemcą meczu Chojniczanka – Skra Częstochowa, zakończonego porażką żółto-biało-czerwonych 1:3.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 30. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI:
Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Radunia Stężyca – Śląsk II Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Wigry Suwałki – Motor Lublin, godz. 17:15, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Garbarnia Kraków, godz. 17:30, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Wisła Puławy – Ruch Chorzów, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań, godz. 19:30, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).