Marcin Kochanek arbitrem głównym meczu z Ruchem Chorzów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 6. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Ruch Chorzów – Chojniczanka będzie Marcin Kochanek z Opola.

Asystentami głównego arbitra będą Maciej Cebulski i Maciej Kosarzecki. Na sędziego technicznego wyznaczony został Sebastian Jarzębak. Sędzią VAR będzie Jarosław Przybył, a AVAR Kornel Paszkiewicz.

Marcin Kochanek prowadził dwa spotkania Chojniczanki. Ostatni z nich odbył się pod koniec kwietnia bieżącego roku. Chojniczanka wygrała wtedy z Lechem II Poznań 2:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 6. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

12 sierpnia (piątek):

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).

13 sierpnia (sobota):

Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
GKS Tychy – Wisła Kraków, godz. 17:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Odra Opole – Resovia, godz. 20:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).

14 sierpnia (niedziela):

Stal Rzeszów – ŁKS Łódź, godz. 12:40, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Górnik Łęczna – Arka Gdynia, godz. 15:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

15 sierpnia (poniedziałek):

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).