Do następnego meczu pozostało

Marcin Kozina zawodnikiem Chojniczanki #nowaTURa

Nowym zawodnikiem Chojniczanki został Marcin Kozina. 22-letni skrzydłowy związał się z naszym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o rok. W #nowaTURa zagra z numerem 79.

Marcin Kozina urodził się 29 kwietnia 2001 roku w Suchej Beskidzkiej. Jest wychowankiem Halniaka Maków Podhalański, skąd jeszcze w czasach juniorskich przeszedł do Rekordu Bielsko-Biała. To właśnie w Rekordzie debiutował w seniorskim futbolu. W sezonie 2020/21 trafił do LKS-u Goczałkowice Zdrój. W rozgrywkach 3 Ligi rozegrał łącznie 82 mecze w których strzelił 10 goli. Od sezonu 2021/22 reprezentował barwy pierwszoligowego GKS-u Tychy. W tym czasie zagrał w 56 meczach i zdobył 2 gole.

Marcin, witamy w Chojniczance!

Proudly made by