Marcin Szczerbowicz sędzią głównym meczu z Garbarnią Kraków

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 14. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Garbarnia Kraków będzie Marcin Szczerbowicz z Olsztyna.

Asystentami sędziego będą Dariusz Ignatowski i Maciej Śliwiński. Na sędziego technicznego wyznaczony został Maciej Pelka.

Sędzia Marcin Szczerbowicz prowadził siedem meczów Chojniczanki. Bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki. Ostatni z nich rozegrany został dwa miesiące temu. Chojniczanka przegrała wtedy ze Zniczem Pruszków 2:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 14. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

23 października (sobota):

Wigry Suwałki – GKS Bełchatów, godz. 14:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów, godz. 14:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań, godz. 14:55, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 15:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Sokół Ostróda – Motor Lublin, godz. 15:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).

24 października (niedziela):

Radunia Stężyca – Hutnik Kraków, godz. 14:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).