Marcin Szczerbowicz sędzią meczu ze Zniczem Pruszków

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 6. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Znicz Pruszków będzie Marcin Szczerbowicz z Olsztyna.

Asystentami na linii będą Marcin Czerwiński i Wiktor Wątroba. Natomiast Dawid Wiśniewski będzie pełnił funkcję arbitra technicznego.

Sędzia Marcin Szczerbowicz prowadził sześć meczów Chojniczanki. Bilans żółto-biało-czerwonych w tych meczach to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki. Ostatni mecz rozegrany był w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Chojniczanka pokonała wtedy Garbarnię Kraków 3:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 6. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI:
27 sierpnia (piątek):
Wigry Suwałki – Radunia Stężyca, godz. 19:47, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
28 sierpnia (sobota):
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Sokół Ostróda – Stal Rzeszów, godz. 16:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ruch Chorzów, godz. 17:15, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
29 sierpnia (niedziela):
Lech II Poznań – Hutnik Kraków, godz. 16:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).
30 sierpnia (poniedziałek):
Olimpia Elbląg – Motor Lublin, godz. 18:15, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).