Do następnego meczu pozostało

Marcin Trojanowski odchodzi z Chojniczanki

Marcin Trojanowski w rundzie wiosennej nie będzie już zawodnikiem Chojniczanki. Kontrakt z Marcinem został rozwiązany za porozumieniem stron. Nowym klubem popularnego „Trojana” będzie Nielba Wągrowiec.

Marcin Trojanowski reprezentował barwy Chojniczanki w sezonach 2010/11 i 2011/12. Zagrał wtedy w 53 spotkaniach w których zdobył 9 bramek. Następnie wrócił na Mickiewicza 12 po prawie ośmiu latach przerwy i od rundy wiosennej 2020 ponownie był graczem „Chluby Grodu Tura”. W ostatnich miesiącach rozegrał 6 meczów w Fortuna 1 Lidze, 4 spotkania w 2 Lidze oraz 1 mecz w Fortuna Pucharze Polski.

Marcin, dziękujemy za grę w Chojniczance i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by