Do następnego meczu pozostało

Marcin Trojanowski zgłoszony do rozgrywek eWinner 2 Ligi

Marcin Trojanowski został zgłoszony przez Chojniczankę do rozgrywek eWinner 2 Ligi. 31-letni zawodnik poprzez swoje dobre występy w drugim zespole, został w tym tygodniu zaproszony przez trenera Tomasza Kafarskiego na treningi pierwszej drużyny.

 

Trojanowski to najskuteczniejszy zawodnik Chojniczanki II w rozgrywkach IV Ligi RWS Investment Group. Marcin zdobył w bieżących rozgrywkach 14 goli, co daje mu pozycję współlidera klasyfikacji strzelców ligi.

Marcin Trojanowski po raz pierwszy reprezentował barwy Chojniczanki w latach 2010-2012. Zagrał wtedy w 53 spotkaniach w których zdobył 9 bramek. Następnie wrócił na Mickiewicza 12 po prawie ośmiu latach przerwy i od rundy wiosennej 2020 ponownie był graczem „Chluby Grodu Tura”.Po swoim powrocie rozegrał 6 meczów w Fortuna 1 Lidze, 4 spotkania w 2 Lidze oraz 1 mecz w Fortuna Pucharze Polski. Po ostatnim odejściu z Chojnic trafił do Nielby Wągrowiec, a latem został zawodnikiem rezerw Chojniczanki. W przeszłości Trojanowski reprezentował m.in. młodzieżowe zespoły Śląska Wrocław, Wartę Poznań, Koronę Kielce, Elanę Toruń, Mieszko Gniezno czy Kotwicę Kołobrzeg. Na swoim koncie ma 6 spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.

 

Proudly made by