Marek Opaliński sędzią meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka będzie Marek Opaliński z Lubina.

Asystentami na linii będą Łukasz Sobiło i Jakub Szkutnik. Arbitrem technicznym będzie Daniel Kruczyński . Natomiast z perspektywy sędziów VAR pomagać będą Wojciech Myć jako sędzia VAR i Konrad Sapela jako AVAR.

Marek Opaliński prowadził 15 meczów Chojniczanki. Bilans Chluby Grodu Tura w tych spotkaniach to 5 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek. Ostatni mecz Chojniczanki sędziowany przez Marka Opalińskiego to także ostatnie wyjazdowe zwycięstwo żółto-biało-czerwonych w rozgrywkach 1 Ligi. Był to dokładnie sezon 2019/20 i wygrany 3:1 mecz z GKS-em Jastrzębie. Sędzia Opaliński gwizdał również w meczu Podbeskidzie – Chojniczanka z sezonu 2016/17. Było to jedyne wyjazdowe zwycięstwo Chojniczanki z ekipą z Bielska-Białej.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 27. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

14 kwietnia (piątek):

Resovia – Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Wisła Kraków – Stal Rzeszów, godz. 20:30, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

15 kwietnia (sobota):

Odra Opole – GKS Tychy, godz. 15:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
GKS Katowice – Górnik Łęczna, godz. 20:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

16 kwietnia (niedziela):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź, godz. 12:40, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Arka Gdynia – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Marek Opaliński (Lubin).

17 kwietnia (poniedziałek):

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).