Do następnego meczu pozostało

Mariusz Pawlak: Chojniczanka to klasowy zespół

Pomeczowy komentarz trenera Wisły Puławy Mariusza Pawlaka:

 

Gratulacje dla trenera Kafarskiego i zespołu Chojniczanki. Zawsze ciężko przechodzi przez gardło, zwłaszcza na swoim obiekcie, ale okazali się lepsi, bo wygrali jedną bramką. Duże słowa uznania dla mojego zespołu za realizację zadań. Mieliśmy mało czasu przez środową kolejkę i nie dała nam ona więcej czasu, by zrobić więcej rzeczy pod przeciwnika. Chojniczanka jak na tę ligę to klasowy zespół. Wiemy, że ma bilet w jedną stronę. Nie ukrywam, że też chciałbym tak, żeby mój zespół w przyszłości mógł o wyższe cele oczywiście grać. U nas też pokazał ten mecz, że pewne rzeczy nam brakują. Czy zdążymy je jakby spiąć to czas pokaże. Jeszcze raz chcę swoim zawodnikom podziękować. Znaczy podziękować…to jest ich praca, natomiast dzisiaj zagraliśmy dobry mecz. Może mieliśmy za mało momentów jeżeli chodzi o wysoki pressing, ale potrafiliśmy doskoczyć do rywala czy też dobrze grać w defensywie. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, nie mamy czego się wstydzić. Porażka zawsze boli, ale mam nadzieję, że wyciągniemy z niej jak najwięcej.

Proudly made by