Do następnego meczu pozostało

Martin Sevela: Nasza prezentacja była katastrofalna

Pomeczowa wypowiedź trenera Zagłębia Lubin, Martina Seveli.

Jest mi smutno za to co zrobiliśmy dzisiaj na boisku. Klub zrobił wszystko, aby boisko było gotowe i mogliśmy zagrać w domu. Nastawienie przed meczem było odpowiednie, ale nie może być tak, że w 15 sekundzie przeciwnik ma rzut karny. Rywale sprawili nam prezent i nie trafili. Mamy problem w ataku. W czwartym meczu z rzędu nie strzeliliśmy bramki. Nasza jakość nie jest na takim poziome, jaki byśmy oczekiwali. Nie zdobyliśmy bramki z zespołem z 2 Ligi. Mieliśmy nadzieję, że w dobrych nastrojach przystąpimy do następnego meczu ligowego. Zawodnicy mają wszystko do odpowiedniego przygotowania się do meczów, a dzisiaj nasza prezentacja na boisku była katastrofalna.

fot. Tomasz Folta / PressFocus

Proudly made by