Do następnego meczu pozostało

Mateusz Cegiełka i Filip Karbowy w jedenastkach 33. kolejki

Dwóch zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz z Olimpią Elbląg. Do najlepszych jedenastek kolejki trafili Mateusz Cegiełka i Filip Karbowy.

 

Filip Karbowy znalazł się w jedenastce tygodnika "Piłka Nożna" oraz w jedenastce platformy "Sportize". Redakcja "Sportize" mianowała naszego zawodnika tytułem bohatera kolejki: kolejny dobry mecz tego zawodnika w barwach pewnej już awansu do I ligi Chojniczanki. Karbowy najpierw zanotował asystę przy golu na 3:1, a następnie zdobył piękną bramkę strzałem z rzutu wolnego w meczu z Olimpią Elbląg – czytamy.

Mateusza Cegiełkę znajdziemy w jedenastce redakcji "Sportize".

Jedenastka "Piłki Nożnej": Leszczyński (Hutnik) – Gvozdenović (Wigry), Poprawa (Śląsk II), Gawlik (KKS), Iwao (Wigry), Karbowy (Chojniczanka), Włodyka (Pogoń S.), Gordillo (KKS), Klupś (Lech II), Drozdowicz (Wisła), Antczak (Lech II)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
5 – Michał Mikołajczyk, Artur Pląskowski
4 – Marcin Grolik, Tomasz Mikołajczak
2 – Kamil Mazek, Szymon Skrzypczak, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński
1 – Mateusz Bartosiak, Damian Byrtek, Paweł Czajkowski, Filip Karbowy, Sebastian Olszewski
 
Jedenastka "Sportize":
Proudly made by