Do następnego meczu pozostało

Mateusz Cegiełka wróci z wypożyczenia

Po zakończonym sezonie III Ligi dobiegnie końca wypożyczenie Mateusza Cegiełki do Sokoła Kleczew i zawodnik zostanie włączony do pierwszego zespołu Chojniczanki.

19-letni środkowy pomocnik w rundzie wiosennej został wypożyczony do Sokoła Kleczew występującego w III Lidze grupie II. Cegiełka regularnie występował na trzecioligowych boiskach rozgrywając łącznie 16 spotkań w których zdobył 4 bramki.

Mateusz ma za sobą udaną rundę na poziomie 3 ligi, obserwowaliśmy go i postanowiliśmy, że jesienią dostanie szansę stanowienia o sile grupy młodzieżowców w naszym zespole. Mateusz to bardzo ambitny, a przede wszystkim perspektywiczny zawodnik z którym wiążemy duże nadzieje – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Mateusz Cegiełka do Chojniczanki trafił latem ubiegłego roku z Lechii Gdańsk, podpisując z naszym klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. W rundzie jesiennej nie zadebiutował w pierwszym zespole, ale za to regularnie występował w rezerwach, gdzie zagrał w 10 meczach w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by