Do następnego meczu pozostało

Mateusz Gutkowski w zarządzie MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy MKS Chojniczanka 1930 S.A. podjęta została uchwała dotycząca wzmocnienia struktury Zarządu Klubu. Nowym członkiem Zarządu MKS Chojniczanka 1930 S.A. został Mateusz Gutkowski.

Mateusz Gutkowski wspiera nasz klub od wielu lat. Nie tylko emocjonalnie, ale również jako sponsor. Z zawodu jest lekarzem. Pracuje w chojnickim szpitalu, pełniąc obowiązki ordynatora oddziału neurologii z pododdziałem udarowym. Od wczesnego dzieciństwa pasjonat sportu, a w szczególności piłki nożnej.

Z Chojnicami jestem związany od 20 lat, a pasją do Chojniczanki zaraził mnie nieodżałowany Jarek Armada. Początkowo jako kibic, następnie sponsor stopniowo zżywałem się z naszym klubem. Swoją pasją zaraziłem również moja żonę Anetę i razem od wielu lat jesteśmy z tą drużyna na dobre i na złe. Wspieramy Chojniczankę na wielu płaszczyznach i jest nam bardzo miło, że nasza pomoc została zauważona przez włodarzy klubu i znalazłem się w zarządzie Chojniczanki, za co bardzo dziękuję. Przy okazji mogę również kontynuować pewne tradycje rodzinne – mój wuj Czesław Jurgawka przed wieloma laty pełnił funkcje trenera drużyny siatkarek. Mam nadzieję, że uda mi się dołożyć cegiełkę do tego, aby Chojniczanka stawała się coraz lepsza, rozwijała się i osiągała coraz większe sukcesy. Tego życzę sobie, klubowi i jego wszystkim kibicom – mówi Mateusz Gutkowski.

W naszym dążeniu do wzmocnienia struktur zarządu oraz dalszej pracy nad rozwojem organizacyjnym, nie zamykamy się na osoby, które chcą brać aktywny udział w życiu klubu. Cieszę się z dołączenia Mateusza do naszego zespołu, bo to nie tylko osoba wysoce merytoryczna, ale także niezwykle zaangażowana emocjonalnie. Wierzymy, że jego wkład w nasz klub przyniesie wiele korzyści. Jesteśmy otwarci na włączenie się kolejnych przedsiębiorców, którzy będą aktywnie pomagać w rozwoju Chojniczanki – komentuje Jarosław Klauzo, Prezes Chojniczanki.

Zarząd Chojniczanki składa się aktualnie z dziesięciu osób. Praca w zarządzie nie wiąże się z gratyfikacjami finansowymi (żaden z członków zarządu nie pobiera jakichkolwiek wynagrodzeń). Oprócz społecznej pracy na rzecz Chluby Grodu Tura, członkowie zarządu to również sponsorzy, znacząco wspierający finansowo Chojniczankę.

Aktualny skład Zarządu MKS Chojniczanka 1930 S.A.:
Prezes Jarosław Klauzo, wiceprezesi Przemysław Gliszczyński i Rafał Zabrocki oraz Marcin Kwiatkowski, Piotr Koszuta, Michał Urbaniak, Maciej Szypryt, Piotr Staszków, Michał Szultka, Mateusz Gutkowski, a także Honorowy Prezes Klubu Maciej Polasik.

Proudly made by