Mateusz Jenda sędzią spotkania Chojniczanki z Hutnikiem Kraków

Poznaliśmy obsadę sędziowską 28. kolejki 2 Ligi pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Hutnikiem Kraków. Arbitrem głównym spotkanie będzie Mateusz Jenda z Warszawy.

Asystentami sędziego głównego będą Andrzej Jerszewski oraz Błażej Granat. Sędzią technicznym będzie Radosław Trochimiuk.

Mateusz Jedna sędziował w sumie dwa mecze naszej ekipy w sezonie 2020/2021 2 Ligi. Wygrane 1:3 przez Chlubę Grodu Tura spotkanie z Olimpią Grudziądz oraz zremisowane 1:1 z Górnikiem Polkowice.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 28. KOLEJKI 2 LIGI

12 kwietnia

Pogoń Siedlce — Olimpia Grudziądz, godzina: 16:30, sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Stomil Olsztyn — Polonia Bytom, godzina: 20:00, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań)