Mateusz Jenda sędzią spotkania Chojniczanki z Resovią Rzeszów

Poznaliśmy obsadę sędziowską 2. kolejki Betclic 2 Ligi pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Resovią Rzeszów. Arbitrem głównym spotkania będzie sędzia Mateusz Jenda z Warszawy.

Asystentami arbitra głównego będą Michał Pierściński oraz Aleksandra Ulanowska, natomiast sędzią technicznym będzie Michał Grabowski.

Mateusz Jedna sędziował w sumie trzy mecze Chluby Grodu Tura. Ostatnie, podczas 28. kolejki 2 Ligi przeciwko Hutnikowi Kraków zremisowanym 2:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 2. KOLEJKI BETLIC 2 LIGI

26 lipca (Piątek)

ŁKS II Łódź — Wisła Puławy, godzina 17:00, sędzia Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
KKS Kalisz — Skra Częstochowa, godzina 17:30, sędzia Piotr Pazdecki (Koszalin)