Do następnego meczu pozostało

Mateusz Klichowicz na dłużej w Chojniczance

Mateusz Klichowicz to kolejny kluczowy zawodnik Chojniczanki, który pozostanie z nami na dłużej! Kontrakt 29-letniego skrzydłowego został przedłużony o dwa lata. 

Mateusz Klichowicz to obok Szymona Skrzypczaka główny motor napędowy ofensywy Chluby Grodu Tura. Popularny „Klichu” ma za sobą sezon z fenomenalnymi statystykami. W 33 ligowych meczach zdobył 9 bramek i zaliczył 18 asyst.

Przedłużenie kontraktu z Mateuszem Klichowiczem to kolejny ważny krok w procesie budowy zespołu na nowy sezon. Nie wyobrażałem sobie tej drużyny bez Mateusza, który zdecydowanie należy do kluczowych graczy zespołu. Potwierdzają to imponujące statystyki zawodnika i ogromny wkład w wiele zwycięstw w ubiegłym sezonie – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Mateusz, życzymy powodzenia! Cieszymy się, że zostajesz z nami i czekamy na kolejne bramki i asysty!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by