Do następnego meczu pozostało

Mateusz Klichowicz odchodzi z Chojniczanki

Mateusz Klichowicz nie będzie już zawodnikiem Chojniczanki. Kontrakt z 30-letnim skrzydłowym został rozwiązany za porozumieniem stron. Wcześniej informowaliśmy o tym, że zawodnik otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

 

Mateusz Klichowicz reprezentował Chlubę Grodu Tura przez dwa sezony. Do naszego klubu dołączył w sierpniu 2020 roku. Łącznie w koszulce z herbem Chojniczanki zagrał w 69 meczach. Bardzo udany był dla niego przede wszystkim ten pierwszy sezon w żółto-biało-czerwonych barwach. Zdobył wtedy 9 goli i zaliczył 18 asyst. W ubiegłym sezonie poprawił ten bilans o 3 gole i 2 asysty.

Mateusz, dziękujemy za wszystkie mecze w barwach Chojniczanki i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

 

Proudly made by