Do następnego meczu pozostało

Mateusz Meyer wraca z wypożyczenia #nowaTURa

Mateusz Meyer wraca z wypożyczenia i w rundzie jesiennej będzie reprezentował kadrę pierwszego zespołu Chojniczanki. Umowa 17-letniego wychowanka naszego klubu obowiązuje do końca sezonu 2023/24. W #nowaTURa zagra z numerem 23.

Mateusz Meyer to nominalny środkowy obrońca. Przez ostatnie dwa lata był wypożyczony do Lecha Poznań, gdzie grał w zespołach U-17 i U-19 w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W ostatnim sezonie sięgnął po tytuł Mistrza Polski Juniorów Starszych.

Młody defensor urodził się 16 października 2005 roku w Chojnicach, a swoje pierwsze piłkarskie krok stawiał w naszym klubie. Treningi w Chojniczance rozpoczął w 2011 roku i przechodził kolejne szczeble w Akademii Chojniczanki przez następne 10 lat. Przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 trenował z pierwszym zespołem Chojniczanki (strzelił gola w sparingu z Chrobrym Głogów) oraz rezerwami, po czym udał się na wypożyczenie do Akademii Lecha Poznań.

Mateusz, witaj ponownie w domu!

Proudly made by