Do następnego meczu pozostało

Mateusz Wzięch trenuje z Chojniczanką

Mateusz Wzięch rozpoczął treningi z pierwszym zespołem Chojniczanki. 19-latek w ubiegłym tygodniu trenował z drużyną rezerw i zagrał w sparingu z Wdą Świecie, po czym otrzymał zaproszenie do treningów z pierwszą drużyną.

 

Mateusz Wzięch urodził się 20 maja 2002 roku. Jest ofensywnym środkowym pomocnikiem. W rundzie jesiennej w barwach IV-ligowej Warty Międzychód zagrał w 19 meczach w których zdobył 12 goli i zaliczył 6 asyst.

Wzięch to wychowanek Akademii Lecha Poznań, gdzie trenował w latach 2009-2016. W 2016 roku trafił na dwa lata do Miedzi Legnica i grał w młodzieżowych zespołach "Miedzianki". Następnie przeszedł do Akademii Piłkarskiej Reissa i tam występował zarówno w Centralnej Lidze Juniorów jak i seniorskiej drużynie w wielkopolskiej V Lidze. Ostatnie pół roku spędził w Warcie Międzychód. Jest aktualnym wiceliderem klasyfikacji strzelców wielkopolskiej IV Ligi.

 

Proudly made by