Mateusz Złotnicki arbitrem głównym meczu z Bruk-Bet Termaliką

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chojniczanka będzie Mateusz Złotnicki z Lublina.

Na linii pomagać mu będą Andrzej Zbytniewski i Radosław Wąsik, a na arbitra technicznego wyznaczony został Piotr Szypuła. Sędzią VAR będzie Łukasz Szczech, a AVAR Michał Obukowicz.

Sędzia Złotnicki prowadził pięć meczów Chojniczanki. Trzy z nich zakończyły się wygraną żółto-biało-czerwonych, jeden podziałem punktów i jeden porażką. Ostatni z tych meczów został rozegrany w sezonie 2019/20. Było to spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec zakończone remisem 3:3.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 9. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

2 września (piątek):

Zagłębie Sosnowiec – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice, godz. 20:30, sędzia: Paweł Malec (Łódź).

3 września (sobota):

Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów, godz. 15:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chojniczanka Chojnice, godz. 17:30, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Resovia – Skra Częstochowa, godz. 20:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

4 września (niedziela):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów, godz. 12:40, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Arka Gdynia – GKS Tychy, godz. 18:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

5 września (poniedziałek):

Odra Opole – GKS Katowice, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
ŁKS Łódź – Górnik Łęczna, godz. 20:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).