Do następnego meczu pozostało

Mecz rezerw Chojniczanki z Gryfem Wejherowo bez udziału kibiców gości

Mecz 7. kolejki IV Ligi RWS Investment Group: Chojniczanka II – Gryf Wejherowo rozegrany zostanie bez udziału kibiców gości.

W związku z niewypełnieniem przez Gryfa Wejherowo obowiązku złożenia zapotrzebowania na pulę biletów dla zorganizowanej grupy kibiców, a także mając na względzie bezpieczeństwo rozgrywania zawodów, informujemy, że Pomorski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na rozegranie meczu z Gryfem bez udziału grupy kibiców gości.
Pomorski Związek Piłki Nożnej zakwalifikował to spotkanie jako mogące stworzyć zagrożenie bezpieczeństwa i zakłócenia porządku na zawodach.

Mecz Chojniczanka II – Gryf Wejherowo zaplanowano na niedzielę 4 września o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Spotkanie będzie natomiast otwarte dla kibiców Chojniczanki. Wstęp wolny.

Proudly made by