Do następnego meczu pozostało

Mecz rezerw Chojniczanki z Pogonią Lębork bez udziału kibiców gości

Mecz 5. kolejki IV Ligi RWS Investment Group: Chojniczanka II – Pogoń Lębork rozegrany zostanie bez udziału kibiców gości.

W związku z niewypełnieniem przez klub Pogoń Lębork obowiązku złożenia zapotrzebowania na pulę biletów dla zorganizowanej grupy kibiców, a także mając na względzie bezpieczeństwo rozgrywania zawodów, informujemy, że Pomorski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na rozegranie meczu z Pogonią Lębork bez udziału grupy kibiców gości.
Pomorski Związek Piłki Nożnej zakwalifikował to spotkanie jako mogące stworzyć zagrożenie bezpieczeństwa i zakłócenia porządku na zawodach.

Mecz Chojniczanka II – Pogoń Lębork zaplanowano na niedzielę 28 sierpnia o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Spotkanie będzie otwarte natomiast dla kibiców Chojniczanki. Wstęp wolny.

Proudly made by