Do następnego meczu pozostało

Mecz z Olimpią Grudziądz w TVP Sport

Kolejny mecz Chojniczanki na ogólnopolskiej antenie TV. Telewizja TVP Sport zaplanowała transmisję z meczu 6. kolejki 2 Ligi: Chojniczanka – Olimpia Grudziądz.

W związku z transmisją nie zmienił się dzień rozegrania spotkania (sobota, 26 sierpnia), ale za to mecz odbędzie się półtorej godziny wcześniej niż pierwotnie planowano. I tak pojedynek z Olimpią został przesunięty z godziny 18:00 na 16:30.

Kanał TVP Sport jest dostępny m.in. bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także znajduje się w ofercie Telewizji Kablowej Petrus oraz platform cyfrowych (Canal+ i Polsat Box). Mecz będzie również dostępny bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. To będzie już druga transmisja z meczu Chojniczanki w sezonie 2023/24.

Proudly made by