Do następnego meczu pozostało

Media o meczu Chojniczanka – GKS Tychy

Jak sobotni mecz 1. kolejki Fortuna 1 Ligi: Chojniczanka – GKS Tychy opisywały ogólnopolskie i lokalne media.

 

Furorę zrobił gol Szymona Skrzypczaka, który był opisywany w wielu ogólnopolskich mediach.

Fakt – "Tę bramkę trzeba zobaczyć! Niesamowite trafienie na zapleczu ekstraklasy!"
Niezwykły gol padł w sobotnim meczu Fortuna I Ligi pomiędzy Chojniczanką a GKS-em Tychy. Zaskoczony golkiper gości musiał wyciągać piłkę z siatki po uderzeniu z kilkudziesięciu metrów! Okoliczności zdobycia tej bramki są co najmniej niecodzienne.[…]

WP SportoweFakty – "To się nazywa powrót! Cztery gole w Chojnicach"
Chojniczanka zadbała o mocne wrażenia w pierwszym meczu po powrocie do Fortuna I ligi. W zremisowanym 2:2 starciu z GKS-em Tychy strzeliła gola z połowy boiska.[…]

Interia Sport – "Hit! Gol z połowy boiska w Fortuna 1 Lidze"

Meczyki – "Gol z połowy boiska w Fortuna 1 Lidze! Niezwykła bramka w pierwszej kolejce sezonu
"
[…] Dziennikarze nie mają wątpliwości, że już w pierwszej kolejce poznaliśmy gola sezonu w Fortuna 1 Lidze. Wcale nie był to jednak koniec emocji w Chojnicach.[…]

Sport.pl – "Gol sezonu. Niewiarygodne. Tak Chojniczanka wznowiła grę ze środka boiska"
[…] W ten weekend wystartowała nie tylko ekstraklasa, ale również I liga. W pierwszym sobotnim meczu Chojniczanka Chojnice zmierzyła się z GKS-em Tychy. W trzecim meczu tego sezonu padł gol, który prawdopodobnie do końca liczyć się będzie w walce o miano najpiękniejszego trafienia rozgrywek. […]

Weszło – "Chojniczanka strzeliła gola z połowy"
Hasło „1.liga – styl życia” zobowiązuje. Na zapleczu Ekstraklasy już padają wyjątkowe gole – na swój sposób. […]

Łączy nas Piłka – "Udany powrót Chojniczanki do ligi i jeszcze efektowniejszy Szymona Skrzypczaka"
Dopiero co rozpoczął się nowy sezon Fortuna 1. Ligi, a w 1. kolejce objawił się kandydat na bramkę sezonu. To Szymon Skrzypczak z Chojniczanki Chojnice, który trafił do siatki uderzając z połowy boiska. Drużyna Tomasza Kafarskiego zadbała o mocne wrażenia w pojedynku z GKS-em Tychy. […]

Transfery.info – "Kuriozalny gol w pierwszej lidze. Chojniczanka Chojnice wyrównała po bramce z połowy boiska"
[…] Gol sezonu już w pierwszej kolejce? To możliwe, bo cudownym strzałem z połowy boiska popisał się zawodnik Chojniczanki Chojnice Szymon Skrzypczak w meczu z GKS-em Tychy. 32-latek wykorzystał złe ustawienie golkipera drużyny przeciwnej i zaraz po wznowieniu gry od środka, skierował piłkę do siatki. […]

Weekend FM – "Ten punkt to fajny pierwszy krok w naszej nowej rzeczywistości. Remis 2:2 w meczu Chojniczanki z GKS-em Tychy"
Od remisu zaczął się pierwszy po dwóch latach przerwy sezon Chojniczanki w I lidze. Jej sobotnie (16.07.) spotkanie z GKS-em Tychy zakończyło się wynikiem 2:2.[…]

Radio Gdańsk – "Nieprawdopodobny gol i remis z trudnym rywalem. Chojniczanka przedstawiła się pierwszej lidze"
Dziesięciu minut potrzebowali piłkarze Chojniczanki, by na nowo przedstawić się całej Fortuna 1. Lidze. Zespół Tomasza Kafarskiego nie był nieśmiały, nie czekał, aż ktoś zaprosi go do tańca. Wszedł na parkiet i pokazał najbardziej efektowne ruchy, bo tak trzeba nazwać gola strzelonego bezpośrednio ze środka boiska. Ostatecznie mecz z GKS-em Tychy zakończył się remisem 2:2.

Chojnice.com – "Remis na rozpoczęcie rozgrywek w I lidze!"
[…] Wynik do końca nie uległ zmianie, ale druga część spotkania wniosła do gry nie tylko kontuzje, analizy VAR, ale także liczne okazje strzeleckie, co przełożyło się na emocje sportowe a jednocześnie oba zespoły powinny z satysfakcją przyjąć ten podział punktów. […]

Gazeta Pomorska – "Chojniczanka zremisowała z GKS Tychy w pierwszym meczu po powrocie do I ligi"
Jeden punkt zostaje w Chojnicach. Podzieliły się punktami zespoły Chojniczanki Chojnice i GKS Tychy w pierwszym spotkaniu na pierwszoligowej murawie w sezonie 2022/2023. Przez całe spotkanie obu zespołom towarzyszyło zmienne szczęście.[…]

Dziennik Zachodni – "GKS Tychy stracił gola z połowy boiska!"
[…]GKS Tychy znów należy do faworytów rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Inauguracyjny mecz w Chojnicach zakończył się jednak połowicznym sukcesem – zespół Dominika Nowaka uratował remis.[…]

z połowy boiska w Fortuna 1 Lidze

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/pilka-nozna/1-liga/video,vId,3241990#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
z połowy boiska w Fortuna 1 Lidze

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/pilka-nozna/1-liga/video,vId,3241990#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Proudly made by