Do następnego meczu pozostało

Media po meczu Skra Częstochowa – Chojniczanka

Jak mecz 2. kolejki Fortuna 1 Ligi: Skra Częstochowa – Chojniczanka opisywały ogólnopolskie i lokalne media.

 

GOL24 – "Kiepski początek sezonu w wykonaniu Chojniczanki Chojnice i Raduni Stężyca. Pomorskie drużyny jeszcze bez zwycięstwa"
[…]Spotkanie nie stało na wybitnym poziomie, natomiast lepiej prezentowali się zawodnicy Skry. Przede wszystkim byli skuteczni i potrafili wykorzystywać błędy rywali.[…]

WP SportoweFakty – "Skra Częstochowa naładowana energią po wyjściu z szatni"
[…]Skra rozpoczęła sezon od bezbramkowego meczu z Ruchem Chorzów. W nim miała problem z przeprowadzaniem groźnych ataków i często musiała odpierać natarcie beniaminka. W drugim spotkaniu z Chojniczanką była bardziej niebezpieczna i wcześnie zdobyła prowadzenie. […]

Onet Sport – "Pewna wygrana Skry Częstochowa! Chojniczanka nie miała szans"
[…]Gra w potwornym upale nie sprzyjała piłkarskiej wirtuozerii, ale Skra praktycznie przez całą pierwszą połowę kontrolowała wydarzenia boiskowe. Podopieczni Jakuba Dziółki wyglądali zdecydowanie lepiej niż podczas ubiegłotygodniowej inauguracji z Ruchem w Chorzowie, gdzie pozytywny był jedynie wynik — bezbramkowy remis. Chojniczanka okazała się zdecydowanie mniej wymagającym beniaminkiem od "Niebieskich".[…]

Weekend FM – "Za dużo niedokładności i nerwowości". Chojniczanka przegrała ze Skrą Częstochowa 0:2"
Przynajmniej do trzeciej kolejki kibice Chojniczanki będą musieli poczekać na pierwsze po powrocie do I ligi zwycięstwo swojego zespołu. Dziś (22.07.) w Bełchatowie chojniczanie zawiedli, stracili po jednej bramce na początku obu części spotkania, a w konsekwencji przegrali ze Skrą Częstochowa 0:2. I była to porażka zasłużona, co przyznał podczas konferencji prasowej trener Tomasz Kafarski.[…]

Chojnice.com – "Skra zwyciężyła w pojedynku z Chojniczanką"
[…] Uważna gra defensorów Skry skutecznie niwelowała grę z kontry zawodników z Chojnic, którzy nie mieli dziś skutecznej recepty na rywala. Mimo doliczonego czasu gry wynik nie uległ zmianie i pierwszą porażkę w sezonie odnotowała Chojniczanka.[…]
 

Proudly made by